Home » Patch » Chystá se update 0.31c (update 29.9)

Chystá se update 0.31c (update 29.9)

Vážení a milí

patch 0.31c bude zachvíli dostupný a tak Vám přinášíme pár informací co že to vlastně bude obsahovat.

Nový způsob renderování hry, jistě potěší všechny uživatele se slabším počítačem. Bohužel vlivem nového renderu (podobný jaký má BF4…) bude snížena celková kvalita grafiky. Naopak se zlepší Antialiasing.

Další novinka potěší asi všechny. Jedná se změny v netcodu. Nyní bude hra posílat důležitější pakety dříve než ty „méně důležité”. Citace joewillburn: „Pokud tato změna nepomůže, zrychlíme rychlost paketů mezi servrem a klientem”

Opraví se bug se, která způsobovalvýpadky zvuků.

Prodloužen o 45% laser u miny MON-50

Předpokládané vydání je stanoveno na příští týden.

O autorovi FuN1Ncze

Profile photo of FuN1Ncze

7 komentářů

 1. Co jsem se dočetl, tak hra nebude mít jiný render který by zhoršil kvalitu obrazu. Ale v nastavení obrazu by měla přibýt další volba. Něco ve stylu změny velikosti. Kde si v procentech nastavíte v jakém rozlišení bude grafika hru fyzicky renderovat. Následně pak hotovou scénu buď upscaluje nebo naopak oproti nastavení rozlišení obrazovky.

  • Profile photo of FuN1Ncze

   jojo je to tak, bohudík já tuto možnost nevyužiji, takže nemohu říct jestli funguji či naopak…

   • Já nakonec jo..-15%, docela to i pomohlo. Mojí GTX 660m jinak nespasilo ani přetočení na 1200MHz.Speciálně ve V.R.S. Na pár místech jsem se dostal i pod 24fps s celými zaplněnými 2GB Vram ..

    • tak to je neco spatne. mam GTX 600 3Gb OC a nemam jedinej problem s FPS 40+ na ultra….. ( jo mozna na laboratori to malicko houpe ) bude chyba asi nekde jinde.

     • edit – GTX660 3Gb OC

     • Já mám notebookovou 660.. ta je cca o polovinu slabší jak desktop.
      Ale je fakt, že mám rozhodně víc fps s Metru LL na vysoké detaily + advanced physics, ssao teda jenom 0,5 , i ve venkovních lokacích . Než v survariu na absolutní minimum + 2xtaa. Vše fullhd. Až snížení „velikosti“ pomohlo. Teď už mám Vram max na 1700-1800 MB a fps dost poskočily.

 2. A jo, nevsiml jsem si toho mKa.. na notasich to jeste neni ono no. nemaji to pro ne doladene. ale to uz je stara znama vec. na nekterych ( a i treba papirove slabsich notasich ) to jede bez problemu, na jinych to proste zlobi i kdyz to jsou notasy za nechutny prachy…. proste Beta

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*