Home » Komunita » Komunita #4

Komunita #4

A je tu další díl našeho informačního bloku „Komunita“, ve kterém se dozvíte co se děje kolem naší CZ/SK komunity a novinky z webu.

 

  • Náš web má nový uživatelský účet nyní se můžete přihlásit na web i na fórum pomocí stejného přihlašovacího jména a hesla. Toto funguje jak pro nové uživatele tak i pro stávající.

  • Již brzy nám vývojáři z Vostok Games umožní zakládání klanů. Na našem fóru probíhá diskuse o logu a názvu klanu naší CZ/SK komunity.

  • Na fóru byla vytvořena zvláštní sekce pro členy našeho Survarium klanu. Pokud se k nám chceš přidat napiš na fórum zde. Nebo napiš PM jednomu z administrátorů.

  • Na Wikipedii byla založena česká stránka Survarium. Neváhejte jí případně doplnit čímkoli vás napadne. Odkaz.

  • Do budoucna máme v plánu mnoho novinek o kterých vás budeme včas informovat.

  • Jsem na webu nový moderátor proto se vám krátce představím. Jmenuji se David Týř, pracuji jako obchodník a servisní technik systémů založního napájení. Mám rád tvrdou hudbu, koncerty a post-apokaliptycky zaměřené filmy a hry. Má nejoblíbenější hra je STALKER a z „onlajnovek“ jsem hrál Battlefield 2142 a WoW. Moje prezdívka v Survariu je I7av3. Budu se snažit přinášet vám zajimavé a informacemi nabité články o hře. To je asi tak vše.

Od posledního vydání „Komunity“ nám ve hře od vývojářů přistál nový patch 0.24A který přinesl do hry spoustu nových vlastností, funkcí a hlavně dvě nové mapy, které byly zařazeny do sekce „Herní lokace“. Seznam změn v patchi si můžete přečíst v našem článku zde. Informace o dvou nových mapách:  Vector Laboratory a Cologne Bridge.

 

Doufáme, že se vám náš web líbí a pokud máte nějaké otázky, připomínky nebo by jste nám rádi zaslali nějaký screenshot nebo postřech ze hry, neváhejte a piště na info@survarium-game.cz

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*