Home » Nezařazené » Konec komunity v CZ/SK? (Aktualizace)

Konec komunity v CZ/SK? (Aktualizace)

Před nějakou dobou jsme vždy vydávali článek, kde jsme informovali o různých změnách (většinou k lepšímu) na webu nebo změnách kolem cz/sk komunity.

Jedna taková změna přišla i teď, i když ne zrovna ta dobrá. Před několika měsíci jsme spojili naše Facebookovou stránku s jednou větší, aby jsme shromáždili všechny fanoušky hry na jednom místě. Ze strany vývojářů byl tento krok vítán, ze strany stránky, ke které jsme se připojili, taky nebylo žádných námitek. Jediná podmínka byla, že administrátorovi druhé stránky, zůstanou správcovská práva. Jasné, proč ne… A tady to začalo!

Po pár týdnech, jsme přišli o moderátorská práva s tím, že Facebook obsahuje „chybu“ která odebrala oprávnění všem a bylo nutné kontaktovat přímo support FB. To se dalo ještě přežít. Po návratu práv ostatním adminům a vysvětlením mezi sebou, jsme si řekli, že již bude klid. Omyl! Začátkem minulého týdne, přišel druhý admin ( z našeho webu) o post správce stránky, takže nemohl nijak ovlivnit její chod. Bylo nám řečeno, že něco „testuje“ a práva nám hned vrátí. Po uplynutí týdne už nám bylo jasné jak jsme na tom. Oba jsme měli jen post editora. Na stránce se začali objevovat odkazy na úplně jiné weby o jiných hrách, což jsme byli všichni proti. Přijde nám to totiž blbé vůči vývojářům. Takže jsme tyto odkazy a příspěvky začali mazat. A co ne nestalo? Přišli jsme o práva úplně a do stránky už nemůžeme nijak zasahovat. Odkaz na tuto oficiální CZ/SK fanstránku byl odstraněn a nahrazen jiným.

Za celou situaci neseme odpovědnost z části i my, protože jsme situaci nezačali aktivněji řešit ihned po prvním „výpadku“. Mrzí nás, kde se celá situace až dostala a věříme, že se podaří vše vrátit zpět do normálu. Chod webu a fóra zůstává nezměněn.


Aktualizace 19.2.2016

Celou situaci jsme řešili přímo s vývojáři hry a dospěli jsme k názoru, že bude nejlepší založit novou stránku, která bude mít podporu oficiální FB stránky hry. Doufáme, že se k nám opět připojíte 🙂 … Jo a asi se něco chystá, takže sleduj FB 😉

 

8 komentářů

 1. a ja se lek ze to konci i tu…. to me nedelejte !!!

 2. Takze uz aj vy mate skusenosti s whiterabbitom ? Povodne vlastnil mmosvet.cz a ak si este pamatate mali sme pod jeho stranou web (klan StormHunters)

  Nam spravil bohuzial to iste a na cas sme o nom nepoculi … ale teraz sa asi vratil a zase celkom vyskakuje a to uz aj na escape from tarkov …

  Ak chcete o tom vsetkom pokecat kludne dobehnite na nase TS : sh-stormhunters.com

 3. Profile photo of Shadow Warrior

  Pánové White Rabbit osral i nás uplně stejně cca pře rokem a 4 měsíci. Přišli jsme o web a team speak licenci. A přesměroval jsi to na svůj web mmosvet.cz a ještě chtěl ukrást celej klan.
  Je to nejpodlejší sráč v CZ/SK komunitách, kterého jsem potkal.
  Shadow Warrior CZE

 4. Profile photo of Kiwosz

  No co na to říct… lidské kurvy byly, jsou a budou existovat… A určitá virtuální anonymita jim dává „sílu“ protože řešení které u takových funguje: LISKAT… je bohužel nerealizovatelné…

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*