Home » Novinky » Liga – 2. sezóna

Liga – 2. sezóna

Jsme rádi, že vám můžeme oznámit začátek druhé sezóny lig známých jako „Hot Summer” Sezóna začne 6. července ve 12:00 GMT+3 a potrvá až do 3. srpna. Na základě výsledků z první sezóny jsme změnili některé pravidla týkajících se „ranked bitev” takže čtěte, prosím, pozorně.

ligy_odmeny

Nyní hráči budou muset hrát pět zápasů, kde výchozí hodnota ratingu bude záviset na equip lvl, které používáte. Potvríme váš rating v kvalifikaci a budete moci jít rovnou do Ligy vaší úrovni. Stejně jako předtím budete odměněni za kocový úspěch. Pokud ukážete skvělé výsledky v boji, obdržíte ceny z každé ligy, kterou projdete. Odměny je tentokrát brnění od Scavengerů a KRISS Vector. Všechny tyto odměny budou mít tři modifikátory.

ligy

Kromě výše uvedených odměn budete dostávat i náhodné itemy v „bonus boxu” POKUD se dostanete do Survivors ligy nebo do vyšší. Kvalita a množství závisí na úrovni ligy. Takže v Survivors lize budete dostávat méně prestižní itemy než v Master lize. Pokud po kvalifikaci projdete rovnou do Survivors nebo vyšší ligy, dostanete všechny odměny nižších lig.

V „Bonus boxu” může být:

  •  stříbro
  •  náhradní díly
  •  spotřební materiál
  • boostery
  • prémijáky

Připravte se na začátek druhé sezóny!

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*