Home » Novinky » Londýn, nová lokace v 0.29
Londýn, nová lokace v 0.29

Londýn, nová lokace v 0.29

Zatímco Les ničil stále více a více území při šíleném tempu, ostrov Velké Británie zůstal v relativním bezpečí kvůli jeho vzdálenosti od pevniny. Nicméně riziko kontaminace pomocí větru a semen z pevniny bylo stále vysoké. Všechny síly byly zaměřeny na snížení pravděpodobnosti tohoto scénáře. Úřady schválily lovení stěhovavých ptáků a zvířat a zahájila aktivní řízení atmosférických procesů s cílem udržet srážky mimo ostrov.

Jak šel čas, četné organizace opustily pevninu Evropy po katastrofickém rozšíření lesa a ukryly se v Londýně. Jedna z obchodních společností se usadila v lesklém mrakodrapu. Organizace studovala Les a vyvíjela plány k vyřešení situace. Přesně tato společnost byla zodpovědná za tvorbu herbicidů a defoliantů na kontrolu šíření Lesa.

Bohužel, pokusem zavést ochranná opatření co nejdříve, nevzali v úvahu negativní důsledky. Nasazením chemických sloučenin na anglickou půdu, a to buď z neočekávaných mutací nebo prostřednictvím reakce lesa, se rychle objevil nový druh hmyzu. Šíření hmyzu bylo nezadržitelné a ekosystém selhal jakmile byly snědeny stávající rostliny. Efekt prachové pánve způsobené suchem, zabil zbývající flóru. Z Velké Británie se pomalu stal Desert Albion.

Nicméně bída ještě neskončila. Teplotní rozdíl mezi pouštním povrchem ostrova a Atlantského oceánu vytvořil silné víry. A v jednom z dnů dubna roku 2021 byl Londýn zasažen hurikánem katastrofického rozsahu. Britský kapitál nemohl odolat obrovský nápor tohoto hurikánu. Za pouhých pár hodin bylo město pohřbeno pod tunami písku navátým větrem. Jediné známky staré metropole jsou ruiny vysokých budov, zkroucených tvarů a rezavých karoserií aut, navždy zmrazené v jejich posledních pozicích.

 

survarium_london_img3 survarium_london_img4london1 london3

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*