Home » Novinky » Mód Last Stand (poslední přeživší)

Mód Last Stand (poslední přeživší)

S aktualizací 0.30 se do hry přidá spoustu nových věcí, ale jedna z nejvýznamnějších bude herní režim Last Stand. To bude první režim, kde budou hráči bojovat sami pro sebe (nebudou týmy jako v DM). Pro nás je to do značné míry experimentální režim a jeho pravidla se v průběhu testování mohou hodně změnit.

Mód Last Stand bude k dispozici na všech mapách. Postavy se spawnou na náhodných místech na mapě, ale ne blíže než třicet metrů od jiné postavy. Po spawnu postavy je nesmrtelný po dobu tří sekund, což by mělo stačit, aby našel úkryt.

survarium-last-man-standing-warning

Na obrázku můžete vidět výstrahu.

Hlavní pointou módu The Last Stand je zůstat co nejdéla naživu-> eliminace oponentů. Zápas začne s deseti hráči, ale po třech minutách hráč s nejnižším skóre obdrží varování o hrozícím vyřazení. Po smrti je vyřazen z boje. Je tam ale je šance že zůstane v zápase: hráč musí získat vyšší skóre, než jeden z jeho soupeřů, takže ho přeskočí ve skóre a bude vyhozen místo něj jiný hráč s menším skóre. Během boje se každou minutu a půl vyřadí jeden hráč s nejmenším skóre. Poslední tři hráči budou soutěžit o první místo.

 

Vezměte prosím na vědomí, že budete mít vždy možnost zlepšit svou pozici. Vpřípadě že budou mít dva hráči stejné nejmenší skóre, nikdo z nich nebude vyřazen hned. V takových situacích systém pošle oběma hráčům varování a pokud se stav nezmění, vykopne oba dva.

Nyní pojďme popsat bodovací systém v detailu. Za každý „kill” dostanete 10 bodů, jako v jiných režimech. Ale je tu Twist: všechny získané body jsou dočasné. Po smrti obdržíte pouze 75% bodů a zbylích  25% připadne hráči, který vás zabil. Tento mechanizmus umožňuje otočení tabulky pouze jedinou ranou! Systém je navržen tak, aby se vypořádal s hráči, kteří si přejí zachovat výsledek získaný na začátku zápasu. Pokud zemřou na konci zápasu, ztratí mnohem víc než na začátku.

Výsledková tabulka

Výsledková tabulka

Existuje několik omezení:

  • hra v družstvu je zakázaná
  • * hráč co bude vyřazen příliš brzy nebude moci vyhledávat itemy

*Toto omezení zajistí, aby  se hráči nepřipojili jen aby bitvu  po třech minutách prohráli a mohli tak vyhledávát zdarma.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*