Home » Survarium

Survarium

Survarium je online masivní multiplayerová akce z pohledu první osoby. Děj se odehrává v blízké budoucnosti. Země je zničená následky ekologické katastrofy, kterou přežil jeden ze sta a vládnou v ní anarchie a chaos. Na každém kroku můžeš být zabit, každou hodinu musíš bojovat o své právo na život.

HERNÍ MÓDY

Týmová hra. Nebude trvat dlouho, než anomální bouře začne a tvůj tým si musí pospíšit a připravit se. Prozkoumej okolí, najdi užitečné objekty a nástroje, které pomůžou tvému týmu přežít a doprav je na základnu a braň je proti nepřátelům. Množství taktických možností, zajímavých map a unikátních herních módů čekají na tebe a tvé spoluhráče!

Spolupráce. Nový svět skrývá svá mnohá tajemství. Budeš schopný je odhalit a osvětlit příčiny katastrofy? Projdi si řadou důkladných misí, stvořených speciálně pro týmovou hru; objev zajímavý příběh, stojící v pozadí světa, který taktak přežil apokalypsu.

Volná hra. Budeš schopen přežít, splnit svůj úkol vedle dalších dobrodružství, když se můžeš spolehnout jen sám na sebe? Neočekávané souboje o přežití mezi zaniklými městy, vesnicemi a dalšími lokacemi. Ponoř se do virtuální reality, kde nejsi sám. Prozkoumávej, abys splnil úkoly na velké mapě sám, nebo se spojenci, volba je na tobě.

Prozkoumávej! Nový svět skrývá mnohá tajemství. Některá tě můžou zabít, jiná naopak zachránit. Zkoumej tajemné anomálie, získej a sbírej artefakty, které tě v těžkých chvílích můžou zachránit od jisté smrti.Využívej data ze skenerů, detektorů a spousty dalších zařízení, které přežily v novém světě, aby ti umožnily zkoumání jak být efektivnější a zvýšit tím své šance na přežití.

Rozvíjej své schopnosti! S každou situací, kterou si tvá postava projde, získává zkušenosti a stává se silnější. Rozvíjej svého hrdinu vylepšováním jeho dovedností v kterémkoliv z pěti dostupných směrů: střelecký trénink, fyzický trénink, technické dovednosti, lékařské schopnosti a umění přežití. Odhal unikátní schopnosti, které ti pomůžou zvrátit rovnováhu sil ve tvůj prospěch. Kým se staneš? Bystrým odstřelovačem, nezdolným bojovníkem, průzkumníkem, sběratelem artefaktů, nebo mistrem všech dovedností? Je to na tobě.

timeline