Home » Survarium » Artefakty

Artefakty

Sponge (houba) Sponge– Dalý objekt podobný houbě, nebo mechu. V normálním stavu absorbuje toxický plyn a radioaktivní prach. Když je aktivován, stává se smrtelným granátem, který vytváří oblak jedovatých výtrusů, když exploduje.

 

Coil (cívka) Coil Krystal tvořený tenkými elastickými vlákny. Vzhledově připomíná indukční cívku (podle ní se jmenuje). V normálním stavu vytváří elektromagnetické pole, které deaktivuje veškerou elektroniku a skrývá hráče před skenery a detektory. Když je aktivován, slouží jako granát, který vytvoří elektromagnetické pole vypínající veškerá elektronická zařízení. (ve hře se zatím nenachází)

 

Rattle (chřestítko)Rattle Disponuje zvláštní schopností rušit zvuky, které vydává jeho nositel. Když je aktivován, efekt artefaktu je zesílen. Použitím se artefakt nezničí a následně může být použit znovu.(ve hře se zatím nenachází)

 

Spring (pružina)Spring Malý artefakt připomínající značně zvětšenou molekulu DNA. V běžném stavu zvyšuje rychlost pohybu postavy. Když je aktivován dočasně zrychluje metabolismus, čímž se značně zrychlí obnovování energie.

 

Larkspur Larkspur Tento artefakt je zvláště ceněný přeživšími pro jeho zvláštní schopnost urychlovat hojení ran. Když je aktivován, tak si dokáže poradit i s těžkými zraněními, včetně zlomenin končetin.

 

Onyx  –Onyx Slabě zářící tmavý krystal. V běžném pasivním stavu vytváří speciální pole reagující na rychle letící předměty, které zpomaluje. Přeživší uměle tento artefakt využívají ke zpomalení kulek a snížení tak jejich průbojnosti. Když je aktivován je schopný kompletně zastavit letící kulky. Jakmile je jednou použit, zničí se.