Home » Survarium » Frakce a Klany » Frakce » Black Market

Black Market

Ex-motorkářské parkoviště v prostorách zničeného města, bylo na čas nepříliš atraktivním místem. Byli z nich kočovníci potulující se okolo ruin bývalého krajského města, které si rekonstruovali tak, aby jim to umožnilo kontrolovat místní obchodní transakce.

Brzy se toto místo stalo rájem pro různé cestovatele hledající nocleh, nebo základní zboží – stalo se Černým Trhem. Vůdci klanů si ho často volili jako místo setkání k uzavírání dohod, konání důležitých jednání, tvorbě rozhodnutí, zatímco chlastali a hráli hazardní hry.

Zakladatelé Černého Trhu (Black Market) byli šampiony společné rovnocennosti, samosprávy a organizace. Takové vyhlídky se zasekly na jejich nástupcích. Každý obyvatel Black Marketu je si roven v jeho činnosti, dělá to, co se mu nejvíc líbí – může obchodovat, být řemeslníkem, cestovat s jinými kočovníky, střežit území, nebo může vzít věci do svých rukou a podílet se na operacích proti nepřátelským frakcím. Nejsou zde zavedeny žádné přísné předpisy pro bojovníky – každý plní práci na kterou má schopnosti a kterou chce dělat.

Taková svoboda volby je pro mnohé přitažlivá. Přivábeni sem šancí nebo vůlí, přicházejí nováčci a řady členů Black Marketu se rozšiřují. Během večerů, kdy den se chýlí ke konci, se zpustlí lidé již tradičně shromažďují v nálevnách, aby slavili na plný plyn, nebo jenom relaxovali s nohama na stole.

Letmý pohled stačí, abyste si mohli být jistí, že máte co dočinění s bojovníkem Black Marketu. Tmavá kožená bunda, těžké boty, rukavice – oblíbený styl oblékání místních bojovníků, který dává na odiv jejich hrubou sílu a nespoutanou moc, která je jim výhodou v bitvě. Není v jejich zájmu jednat tiše a nepozorovaně. Úhybné manévry a rozhodující útoky, zničující zásahy do slabých míst nepřátelské obrany, používání pastí ke zneškodnění nepřátel – to vše je recept Black Marketu na úspěch, když přijde na boj.

Většinu příjmů místních tvoří příjmy z obchodů s různými předměty. Přicházející karavany denně zásobují trh novým zbožím. Kočovníci jsou vždy ochotni poskytnout obchodníkům něco extra za předpokladu, že jim nabídnou dobrou cenu. Obchody se zbraněmi nabízí sportovní revolvery, brokovnice, pušky, samopaly, pistole. Od každého něco, jak pro boj na krátkou, tak i na dlouhou vzdálenost. Pokud zákazník hledá nějakou výstroj, která by mu seděla, najde zde nepřeberné množství motorkářského vybavení – kožené bundy, pevná obuv a helmy. Některé individua prodávají alkohol a například také vzácné stimulanty.