Home » Survarium » Frakce a Klany » Frakce » Scavengers

Scavengers

Scavengers (Mrchožrouti)

 

Jakmile byla planeta zachvácena ekologickou katastrovou, lidská civilizace čelila hrozbě záhuby. Strašlivé epidemie udeřily na lidstvo a znatelně zredukovaly jeho počty. Přeživší byli tak vzácní a jejich síly byly příliš malé na to, aby pokračovali v boji proti Lesu. Zatímco dříve lidé ovládali zemi, nyní musí bojovat o svou existenci v nepřátelském prostředí s nebezpečnými zvířaty a celým ekosystémem.

Někteří z přeživších, když cestovali skrze různá území, byli zastaveni přírodními živly a uznali nezbytným vybudovat tábor v blízkosti bývalých měst. Tam viděli další přeživší potřebující pomoc. A tak, v těchto bezpečných místech lidé vytvořili samostatnou skupinu, aby zvýšili své šance na přežití. Stali se známými pod názvem Scavengers (Mrchožrouti).

brod-img-5Ve snaze přizpůsobit se zákonům nového světa, Scavengeři používají předměty, které někde našli, směnili, nebo si sami vylepšili – to je to co tvoří jejich vzhled. Scavengeři nemají dost dovedností k tomu, aby si vyráběli své vybavení sami, proto je všechna jejich munice a vybavení celkem primitivní a levné. Přesto se skvěle to skvěle osvědčilo v tvrdých ekologických a anomálních podmínkách.

Scavengeři nejsou proslulí jako skvělí válečníci – upřednostňují hlavně nenápadné, kradmé taktiky. Průzkumníci například provádějí nenápadné infiltrace na území potencionálních nepřátel, aby zkontrolovali situaci, a dělají, jak nejlépe umí, aby nebyli odhaleni. Odstřelovači jsou využíváni pro boj na velké vzdálenosti a neustále mění své pozice. Hledači artefaktů, kromě nezbytných znalostí vlastní speciální zařízení a výstroj ke hledání unikátních útvarů a anomálií.

 

V táboře Scavengerů mají svůj vlastní systém obchodních vztahů. Na základní střelnici nabízejí pistole, lovecké pušky a dvojhlavňové brokovnice. S růstem úrovně vztahů se Scavengery, můžou poskytnout také samopaly a odstřelovačské pušky.

Sady oblečení jsou různé podle účelu a různý design oblečení je také k dispozici. Zpravidla oděv zahrnuje bundu, dres, kalhoty, obrněnou vestu, boty a rukavice. Směs dalšího zboží je reprezentována druhotnými předměty pro přežití: lékárničky, antirady, detektory artefaktů, speciální batohy se zabudovanými kontejnery na artefakty, sady nářadí k likvidaci pastí a jednoduchá uchycovací zařízení.