Home » Survarium » Herní módy » Teamplay (PVP)

Teamplay (PVP)

Režim: Týmová hra (PVP)

V Team play (pvp) režimu proti sobě bojují dva týmy o nalezení zdrojů, které jsou důležité pro přežití nebo předměty pomáhající při odhalování tajemství nového světa. Příkladem jsou věci jako sady léků, vzduchových filtrů a detektorů, složky obsahující dokumenty nebo kontejnery s herbicidem.

Na začátku boje je několik předmětů náhodně rozmístěno po mapě. Vítězem se stává tým, který nalezne a dodá co nejvíce předmětů na svou zálkadnu v daném časovém rámci. V případě, že tým posbírá všechny předměty dosáhně vítězství dříve. Pamatujte si, že odměna za zápas nezávisí jen na vašich osobních dovednostech, ale také na počtu předmětů získaných na konci zápasu.

Existuje několik důležitých úkolů, které můžete provádět během zápasu. Střelba je pouze prostředkem, nikoli konečným cílem.

Průzkum – je důležitý, nejen znalost polohy nepřítele, ale také hledání klíčových předmětů dřív než nepřítel. Je pak možné najít a vzít několik předmětů dříve než je nepřítel zaregistruje.

Krytí – mějte na paměti, že „nosič předmětů“ je zranitelný a nemůže se bránit. Ochraňte ho krycí palbou, aby mohl dopravit předmět bezpečně na základnu.

Krádež – pokud nemůžete najít předměty které hledáte – jste zoufalý, necháte nepřátelský tým najít předměty, přepadnete je a ukradnete jim předměty pro váš tým.

Obrana – nestačí jen dopravit předmět do vaší základny. Je také důležité ochránit základnu. Předměty, které jste shromáždili mohou být lukrativní věcí, ve prospěch konkurenčního týmu.

Sbírání artefaktů – artefakty poskytnete své postavě bonusy, které jsou závislé na typu artefaktu. Na vysokém levelu můžete po získání skillu „master of artifacts“ aktivovat artefakty, které otevírají zcela novou škálu možností. Hráč se správně vybranými artefakty může zcela změnit průběh bitvy.

Pamatujte na to, že Země není bezpečné místo, už jen BOUŘE* – smrtící klimatický jev. Dopady Bouře na hratelnost jsou vážné. Nikdy dopředu nevíte, co přesně se bude dít. Elektronika může přestat fungovat, nebo se vše promění v jedovatý mrak. Vítězný tým potom bude ten, který je nejvíce připravený na nepředvídatelné podmínky.

*BOUŘE bude do hry přidána v příští aktualizaci

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*