Home » Survarium » Hodnocení

Hodnocení

Achievementy a turnaje

Upozornění: Některé funkce prozatím nejsou součástí hry.

Prvek konkurence byl vždy nedílou součástí on-line her. Máte na výběr. Získávat různé zajímavé achievementy, bojovat o vítězství v týdenním žebříčku hráčů, nebo vyzkoušet své dovednosti účastí na turnajích.

 

Achievementy
Achievementy jsou způsob, jak rozlišit úspěchy hráčů. Zobrazením achievementů hráče se můžete podívat čím si prošel a jak je dobrý. Některé jsou snadno získatelné (například zabít nepřítele headshotem), jiné jsou složitější (například nikdy nezemřít v průběhu zápasu).

Za některé zvláště náročné achievementy hráč obdrží odměnu, která mu umožní odlišit se od ostatních hráčů. Tím je myšleno například zobrazení odměny vedle jména hráče, nebo malá kosmetická odlišnost na jeho postavě.

 

Žebříčky (Ranky)
Žebříčky se používají k porovnání svých skutků s ostatními hráči. Žebříčky trvají jen omezenou dobu, po které jsou stanoveni vítězi, po té se vynulují. S dosažením vrcholu žebříčku získá hráč hodnotnou odměnu.

Zde je několik příkladů žebříčků: nejlepší hráč, nejlepší sniper, nejlepší lovec artefaktů, nejlepší podpora hráčů, nejlepší hledač.

 

Turnaje (Tournaments)
Pokud preferujete setkání s hráči tváří v tvář, jsou turnaje přesně pro vás. Pro účast na turnaji musíte vytvořit a zaregistrovat svůj tým. Některé turnaje budou ovšem omezené tím, že hráči v něm musí být ze stejného klanu. Načasování některých turnajů je přísně regulováno, zatímco u ostatních se hráči dohodnou o čase turnaje.
Při účasti na turnaji tým obdrží pořadí, které se bere v úvahu při sestavování týmu pro další turnaj. Díky tomu se může stát, že týmy s nízkým pořadím v žebříčku, nebudou v některých turnajích přijati.