Home » Novinky » Představení patche 0.30! #UPDATE

Představení patche 0.30! #UPDATE

Patch 0,30 je na cestě! Tato aktualizace obsahuje některé změny, o které jste požádali a také několik experimentálních nápadů. Jako obvykle se budete moci připojit na testovací server. Mezitím si projděte nejvýznamnější změny.

Last Man Standing mód

Jednou z nejzajímavější z nových funkcí bude experimentální mod. Bude to něco na způsob Král kopce kde jsou slabší bojovníci vyřazeni z boje v průběhu zápase. Hráč s nejvyšším počtem bodů vyhrává. Další hřebíček do rakvičky nastane, když zabijete hráče, kterému tím ukradnete část jeho skóre. Také v tomto režimu platí následující pravidla:

  • Hraní  v družstvu není dovoleno.
  • Počet odměn a možnost hledání ve skrýších bude záviset na vaší bojové „kondici”.

survarium-update-30-last-man-standing

Skill Anomálek

Anomálie a artefakty jsou důležitými prvky hry Survarium. Rádi vám tedy oznamujeme, že anomální dovedností strom (anomalous skill tree) je připraven a bude vydán v aktualizaci 0.30. Tyto dovednosti se zaměřují na snižování škody způsobené anomálií a zvýšení efektivity artefaktů.
Důležité: Vezměte prosím na vědomí, že za pro aktivaci artefaktu se budou muset hráči naučit speciální dovednosti z nového stromu.

survarium-update-30-new-skills-en

Nové zbraně a vybavení

S aktualizací 0.30 všechny frakce v Survarium dostanou nové brnění nebo zbraně.

Scavengers

se budou radovat z jejich těžké posily. Dostanou dvě bull-pup útočné pušky: OTs-14 (lvl 9) a VHS-2 (lvl 10). A v neposlední řadě legendární sniperku Barrett M82 (lvl 10).

Black Market

přivezou útočnou pušku SCAR-H a lehký kulomet FN Minimi. Obě zbraně jsou k dispozici na lvl 10.

The Renaissance Army

budou mít nyní dva další sety brnění. Dostanou brnění OZK-UV s modernizovanou ochranou proti anomáliím na lvl 3. Konečně bude skladem taky „hejkal” navržen speciálně pro mobilitu. Je k dispozici na lvl 7.

Fringe Settlers

dostanou Veles brnění na lvl 7. Toto brnění set nemá žádné zřetelné výhody a nevýhody, takže je vhodné pro hráče, kteří jen chtějí změnit jejich „style” na bojišti.

survarium-update-30-equipment

Nový tutoriál

Přestože je tato vychytávka do značné míry jen pro nováčky, doufáme, že i zkušení stalkeři se také budou chtít dozvědět něco nového o hře. Tyto změny nepostihnou jen tutoriál hry, zcela jsme přepracovali start hry, aby bylo vstoupení do hry hladší. Zároveň tím chceme také dát novým hráčům dostatek informací, aby mohli začít v Survariu.

Volitelný obličej

Po dlouhou dobu byly obličeje charakterů jen kloni! V aktualizaci 0.30 budete moci změnit tvář vaší postavy výběrem z jedné z dostupných možností. To lze provést při vytváření nového účtu nebo změnou vašeho nicku.

survarium-update-30-face-selection

Ostatní:

  • extrémní zvýšení rychlosti celé hry
  • úplně jiné chování zbraní (nabíjení, animace, rychlost míření, zpětný ráz…)
  • menší změny GUI
  • viditelnost hráčů kdo je v lobby a kdo ve hře a kdo offline
  • přidaná tráva
  • zvýšení damage anomálií o 30%
  • změna přihlašovací obrazovky

Toto nejsou všechny změny, které uvidíte na testovacím serveru. Příští týden vám řekneme více o dalších nových funkcí a změn. Jako obvykle najdete úplný seznam změn při vydání testovacího serveru.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*