Home » Patch » Představení patche 0.32

Představení patche 0.32

Ahojte všichni. Děláme co můžeme aby byla hra jak po technické stránce tak i po gameplay stránce co nejlepší. Již brzy tedy vydáme patch 0.32! Tento patch obsahuje nezpočet důležitých změn vedoucích k vylepšení balancu zbraní a vybavení. Také začne nová podzimní liga a speciální eventy k získání extra bonusů.

Jako vždy vydáme PTS, takže každý je vítaný k testování nové verze. Seznamte se tedy s hlavnímy změnami:

 

Změny v balancu

Spolu s bugfixama chceme aby patch 0.32 razantně vylepšil balanc zbraní a equipmentu. Tyto změny zajistí spolehlivý balanc:

survarium-032-preview-weapon-balance

Reálné charakteristiky zbraní

Pochopitelně, né všechny vlastnosti se budou moci okopírovat- například dostřel. Ale chceme aby se zbraně realitě přiblížily co nejvíce. Takže jestli je nějaká zbraň přesnější než její konkurence, bude tomu tak i ve hře.

 

Zamezení nejlepší a nejhorší zbraně

V současné době jsou některé zbraně lepší než ostatní na stejném nebo i vyšším equip lvl. Některé z těchto zbraní jsou třeba As-Val, VSK-94 nebo AK-74. Tyto zbraně dominují i na vyšších equip lvl než samotné. Naopak zbraně jako SKS nebo SOK-94 jsou potřeb trochu vyzdvihnout, protože je téměř nikdo nepoužívá. To jsou jen ty nejviditelnější zbraně.  Balance se dotke téměř všech zbraní.

 

Zlepšení zpětného rázu

Tyto změny budou zaměřeny hlavně na komfort při hraní. Nejvíce se to bude týkat odstřelovaček. Zpětný ráz bude nyní ostřejší a rychlejší. Také zmenšíme maximální hodnotu zpětného rázu a změníme mechanismus horizontálního zpětného rázu, aby bylo střílení více stabilní.

survarium-032-preview-equipment-balance

Změna vlastností na daný equip lvl

V současné době se každým equip lvl zvyšují vlastnosti o 10-15%. V patchi 0.32 se vlastnosti budou měnit jinak na nižších equip lvl. Hráči rychleji odemknou nové vybavení na nízkých equip lvl. Chceme jim dát možnost nejlepší volby pro jejich styl hraní.

Samozřejmě armor je nejdůležitější vlastností, která ti dává možnost vydržet více střel. Lehké a střední vesty ale budou mít více kapec pro itemy, více zásobníků a více kapes pro artefakty.

 

Podzimní liga

S příštím patchem začne i podzimní liga. Pravidla budou ale trochu jiné než u předchozích lig. Nyní musíte mít osobní lvl větší než 20 abyste se mohli zůčastnit ligy. A jako experiment zakážeme killcam.

survarium-032-preview-autumn-leagues

 

Také se změní vyplácení odměn za ligu. Nyní ji dostanete hned jak vstoupíte do ligy. A na konci ligy dostanete náhodnou odměnu. Kvalita odměny bude záležet na dosažené lize. Takže když budete v Master lize ale propadnete se do Veteránské ligy tak stejně dostanete odměnu i z Master ligy.

 

Herní eventy

V patchi 0.32 vložíme systém eventů. Takže týden po vydání updatu bude možné najít event, který zajistí, že za každý kill dostanete náhradní součástky. Tyto součástky pak můžete využít na vylepšení věcí.

survarium-032-preview-game-events

 

Brzy zveřejníme datum vydání PTS.

 

O autorovi FuN1Ncze

Profile photo of FuN1Ncze

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*