Home » Patch » Představení verze 0.25a
Představení verze 0.25a

Představení verze 0.25a

Máme tady opět další patch 0.25 a info co nás v této aktualizaci čeká. Vývojáři museli přestavět některé procesy a proto se vydání této aktualizace tak opozdilo. Tato aktualizace bude z prvu testována na speciálních serverech na které se budete moct připojit i vy (bližší info přineseme později).

Co nás tedy čeká?

Klany

Systém klanů je opravdu velká změna. K vytvoření klanu budete potřebovat hráče a 250 000 stříbrných rublů. Získáte název klanu a zkratku, která se automaticky přidá před jméno hráče. Počet členů v klanu je omezen a závisí na úrovni klanu. Tato úroveň roste s úrovní hráčů. Budete moct bojovat klan proti klanu. V tomto módu budou bojovat jen členové klanu a protivníci budou vybrání podle hodnocení klanu v zápasech. Podrobnější informace vám přineseme hned jak budou k dispozici.

 Upgrade vybavení

Dva nové způsoby vylepšení vašeho vybavení budou přidány s příchodem verze 0.25a.

Nové vybavení a zbraně

Bude přidáno taky několik druhů vybavení a zbraní.
The Renaissance Army: Těžké brnění Zubr UM-4, samopal SR-2M a VAL
The Fringe Settlers : Těžká zbroj pro boj v kontaminované oblasti Pilgrim, samopak H&K UMP45, automatická puška 9A-91 a VSK-94.
Kromě toho budou hráči, kteří používají vybavění vyšší úrovně mít větší šanci na získání více peněz po zápase.

Boj zblízka

Další novinkou bude možnost boje zblízka. V současné podobě nebude záležet na zbrani kterou hráče zasáhnete (zásah bude smrtelný). V budoucnu budou tento boj modifikovat – omráčení, dezorientace nebo smrt. Ovšem pokud hráč na svou zbraň nainstaluje například bajonet, bude poškození větší.

Aktualizace lokace Mamayev Kurgan

Kromě tvorby nových map je taky potřeba vyřešit kritická místa v již vydaných lokacích. Zlepšila se optimalizace a také byla přesunuta anomálie „Kyselina“ která byla hráči ignorována. Teď bude na tklíčovém bodě který umožní ovládnout několik důležitých částí.

Tyto a další změny nás čekají v aktualizaci 0.25a. Zůstaňtě proto s námi a sledujte nejnovější informace na našem webu.

Přidat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.Povinná pole jsou označena *

*